Частка Франції в кожній прикрасі для волосся від Griffe

Історія Griffe почалася понад 10 років тому. Роки вносили корективи до дизайнерських рішень — ми йшли в ногу з часом. Встигали за модними тенденціями, прикрашали класику сучасністю. Залишили незмінним головне — якість та увага до дрібниць. Деталізація, доведена до досконалості, витонченість, що підкреслює смак кожної жінки, оформлення прикрас, що доповнює образ.
 
 
Натхняючись французькою елегантністю, ми хотіли сфотографувати частинку Франції в колекціях прикрас для волосся. Нашим завданням було створити такі аксесуари, які за першого ж знайомства «розповіли» майбутній власниці, звідки вони родом. І нам це вдалось. Яким би не був настрій прекрасної леді — романтичним чи робітничо-стриманим, жартівливо-позитивним чи з легкою ноткою меланхолії — кожна зможе знайти свою прикрасу для особливого випадку і щодня.
 
 
У чому секрет популярності Griffe?
  
Ми не створюємо «типових» прикрас, не копіюємо стилістику інших. Не має значення, наскільки густе, довге або кучеряве у вас волосся - спеціальні системи комфортної фіксації, антиковзання і кріплення частин шпильки щільно і акуратно утримують зачіску.
Прикраси для волосся від Griffe зберігають кожен локон. У шпильках безпечні деталі. Спеціальне каучукове кріплення grip-link на відміну від стандартної пружини не підвладне іржі, не травматично, не плутається у волоссі. Кріплення акуратно «ховається» за камінням Swarovski.
Деякі моделі шпильок ми оснащуємо пружинами зі спеціального металу, який нешкідливий для волосся, не плутає їх і не вириває. Прикраси для зачіски від Griffe комфортні та безпечні для ваших локо
  
Виробництво та ручна робота над кожною прикрасою
  
Кожен аксесуар для волосся створюється з італійського матеріалу Mazzucchelli. На прикрасах від Griffe немає штучно нанесених малюнків, всі візерунки - це секрет виливки пластику. Зрозуміло, кожна шпилька виготовляється автоматично на виробництві. Але це лише перший етап. Після того, як відлито форму, французькі майстри вручну полірують кожен виріб і всі його деталі.
  
І вже на фінальному етапі шпильки вручну прикрашається камінням Swarovski. У каталогах ви знайдете різноманітність колекцій, дизайну та, що важливо, різний ціновий діапазон на прикраси. Прямо зараз прогуляйтеся сторінками сайту, познайомтеся з творчістю Griffe і переконайтеся, наскільки елегантною може бути шпилька для волосся.